החזון שלנו הוא ליצור דרך חוויית המשחק והשיתוף החברתי את התחליף האיכותי לחיים הווירטואליים שהשתלטו עלינו בעידן הנוכחי.
אנו מאמינים בתקשור אמתית בין האנשים. עם נויס אתם תמיד תהיו עם ראש (והשולחן) פתוח!.
החברה מנוהלת ע"י יזמים בעלי רוח צעירה וחזון חברתי. אנו מתמחים בחינוך בלתי פורמלי, בפיתוח משחקי חברה, ייצור ושיווק משחקי שולחן. הקו המנחה את פעילותנו הינו חשיבה יצירתית וחיפוש אחר רעיונות מקוריים – כאלה "שיתפסו" את הראש הישראלי, יחברו בין אנשים ויהפכו את משחקינו לחלק מהווי המשחקים הפופולאריים בארץ.
בשולחן החכם שלנו, תמצאו את המשחקים הטובים ביותר, המוגשים לכם בעטיפה קלאסית ומושכת. ליד משחקים ידועים, תראו גם משחקים מקצוות שונות של התבל – כדוגמת משחק הנווס הצפון אירופאי (הנקרא גם סנוקר ים) או קארום ההודי העתיק (הנקרא גם סנוקר אצבע) – משחקים שמזמן הפכו לספורט פופולארי, עם טורנירים ותחרויות ועם הרבה אנרגיה טובה של פעילות חברתית.
מה שמניע אותנו הוא להניע אנשים רבים לקום מהכורסה ולפנות זמן איכות למשחק, שמצד אחד מהדק קשרים בין איש לרעהו ומצד שני מעניק הנאה גדולה לכל משתתפיו.

גלריה - תמונות של השולחן החכם מחוץ לבית. השולחן החכם בגינה, מרפסת, יאכטה... ריוור, צבע השולחן - שחור-לבן. נויס הוא שולחן מלא אנרגיה שיכול להשתנות בלי הפסקה! מצב - אפשרות 2 - שולחן סלון, שולחן מרפסת, שולחן לגינה עם לוח שחמט.

אצלנו הכל נע מסביב לשולחן – אנו מפתחים, מייצרים ומשווקים את משחקי השולחן הייחודיים כאן בישראל. מוצר הדגל שלנו הוא משחק הנווס – מרתק, חווייתי, חברתי וכובש באופן מיוחד. מסביב למשחק כבר מתקיימת פעילות ענפה של קורסים וחוגים ללימוד המתקיימים במועדוני ספורט, מתנ"סים ומרכזים קהילתיים, הפעלת טורנירים ותחרויות, הפעלות באירועים וכן השכרת שולחנות משחק וציוד נלווה עבור ארגונים ואנשים פרטיים. כמו כן, אנו משתפים פעולה עם ארגוני רווחה במטרה לקדם ילדים ובני נוער בסיכון במסגרת פעילות המשחק המיוחדת.

פוסט זה זמין גם ב: אנגלית